Сміттєперевізник, який працював в Тернополі за одним з найнижчих тарифів, знову зможе вивозити сміття тернополян. Керівник підприємства добився в суді скасування рішення виконавчого комітету мерії, яким його позбавили роботи в місті, – повідомляє “20 хвилин”.

Після майже пів року судової тяганини Теребовлянський районний суд, куди справа потрапила за приналежністю (підприємство “Катруб” зареєстроване в цьому районі) 12 червня повністю задовільнив позовні вимоги.

– Рішення виконкому було незаконним, – говорить директор підприємства “Катруб” Богдан Буртак. – Ще тоді було зрозуміло, що в мерії постарались для своїх, бо саме ми впровадили роздільний збір сміття, а наша ціна була майже на 30% нижча, аніж в інших фірм. Ми встановили сміттєсотрувальну лінію, згодом запустили іншу. Тому усувати нас з ринку було нелогічно і неправильно по відношенні до тернополян.

За декілька днів рішення суду набере сили і “Катруб” знову офіційно стане одним з сміттєперевізників Тернополя.

– Ми будемо обслуговувати ті ж вулиці, що й до цього, – каже пан Богдан. – Ціна ж наша буде найнижчою на цьому ринку. Так ми працювали і такий принцип збережемо.
Чималій кількості тернополян така новина сподобалась, адже весь період поки перевізника не допускали до роботи в місті, його території розподілили інші підприємства з вищим тарифом. Тернополяни переплачували близько мільйона в рік.

Проте міська рада має можливість подати апеляцію. Цією можливістю, як повідомили там — скористаються.

– Дана постанова суду не набрала законної сили та буде оскаржуватися виконавчим комітетом Тернопільської міської ради з підстав неповного з’ясовання судом обставини, що мають значення для справи та не врахування в повній мірі вимог чинного законодавства, – повідомили в пресслужбі міської ради.

Апеляційний розгляд зазвичай довго не триває, то ж за місяць-другий стане відомо чи платитимуть тернополяни за вивіз сміття менше та чи не збідніє міський бюджет через рішення виконавчого комітету. А збіддніти може, бо Богдан Буртак, планує зветратися до суду з вимогою компенсувати збитки за вимушений “простій”, який спричинило рішення виконкому. Яка сума буде зазначена в позовній вимозі, чоловік говорити не хоче, але зважаючи на період “безробіття” та обсяги роботи підприємства “Катруб” (обслуговували майже 80 тисяч тернополян – ред), мерія може заплатити не одну сотню тисяч.