Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч зустрівся із головою Запорізького обласного об’єднання Товариства „Просвіта” Олегом Ткаченком.


Під час зустрічі  йшлося про надання  допомоги  запорізькій „Просвіті”  у спорудження пам’ятника Тарасу Шевченку.

Як поінформував Олег Ткаченко, запорізька „Просвіта” виступила з ініціативою спорудження у Запоріжжі  до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка пам’ятника Великому Кобзареві.

На сьогодні міською владою Запоріжжя вже проведено конкурс на кращий проект пам’ятника і визначено переможця.  Однак на спорудження самого пам’ятника бракує коштів.

Тому запорізька  „Просвіта” вирішила звернутися до всеукраїнського загалу за допомогою. На благодійну справу зголосився попрацювати  народний хор Запорізької обласної „Просвіти” „Запорізькі козаки”.

Під час зустрічі із заступником голови облдержадміністрації було  обговорено проведення благодійних концертів  хором „Запорізькі козаки” в Тернопільській області у травні цього року, повідомляє сайт ОДА.

Не зрозуміло, яке відношення приватні ініціативи чиновника мають до діяльності держаного органу влади. Крім піару, звісно.