Про це повідомляє сайт Тернопільської обласної державної адміністрації. Зустріч керівника області з олігархом, який є уродженцем села Синьків Заліщицького району, відбулася в Києві.

.

Зокрема, йдеться, що під час зустрічі обговорювалися питання соціально-економічного розвитку рідного для Фірташа Заліщицького району. Нагадаємо, що в минулі роки олігарх щедро допомагав своїм землякам. Розповідають, що він взяв на себе витрати з газифікаціі села та мав намір допомогти з переозброєнням соціальної інфраструктури в селі.
Не виключено, що така увага до проблем цієї території має не тільки благодійний характер. Деякі місцеві політики, в тому числі й нардеп Орест Муц, висловлювали ідею балотування Дмитра Фірташа до Верховноі ради по мажоритарному округу, який включає його малу Батьківщину.
Не забув Валентин Хоптян під час розмови з олігархом і про свою улюблені тему – розвиток садівництва. Згідно повідомлення, тернопільський намісник Януковича розповів про перспективи спорудження комплексів зі зберігання плодів.