.

Тернопільський міський відділ внутрішніх справ за скоєння злочину розшукує Інака Максима Олеговича, 1984 року народження, жителя обласного центру.

.

Таке оголошення з’явилося сьогоні на сайті управління МВСУ в області.

Правоохоронці просять усіх, кому щось відомо про місцезнаходження розшукуваного, телефонувати у Тернополі за номерами (0352) 27-13-06, 27-12-30 або 102 у будь-яке відділення міліції.

Нагадаємо, резонансна подія сталася у центрі Тернополя на самий Великдень, 24-го квітня, увечері. Біля магазину “Молоко” знахабнілі “мажори” гасали автомобілем по вулиці Сайгадачного до пам’ятника Франку. Їм зробили зауваження двоє відомих спортсменів – біатлоніст Олександр Починок і плавець Олександр Волинець, котрі саме прогулювалися містом. У відповідь на це молодики жорстоко побили Починка, завдавши йому травми вище середнього ступеня важкості. Один із “мажорів” вкусив спортсмена за вухо і стрибав по його автомобілі. Як згодом розповів сам Починок, його побив син відомого тернопільського бізнесмена Олега Інака.

Після цього випадку спортсмен потрапив до лікарні. Була порушена кримінальна справа, котра знаходиться на контролі у Генпрокуратурі. Утім, підозрюваний у побитті, котрого правоохоронці чомусь не затримали одразу, зник. Тепер його розшукують як підозрюваного у скоєнні злочину.

Більше на цю тему:

Кривдники біатлоніста Починка переховуються від слідства

Справою тернопільських мажорів зацікавилася Генпрокуратура

Тернопільський спортсмен, побитий “мажорами”: “Це – нові Лозінські”

У Тернополі «мажори» гасали машинами по тротуарах і побили відомого спортсмена