Тернопільські ЖЕКи у повній мірі не виконують завдання, які перед ними ставить міська рада. Зокрема, за словами першого заступника міського голови  Петра Ландяка, підвали в деяких будинках прибрали тільки з другого разу.

– В грудні міський голова підписав розпорядження «Двотижневик – чисті підвали» і нам вдалося, щоправда з другої спроби, досягнути непоганого результату в цій роботі. Хоча хочу сказати мені було прикро, коли думали, що це тільки для папірчика. Першого числа відзвітувалися усі, що робота зроблена, коли ми почали об’їжджати будинки, з 10 січня після різдвяних свят, досить велика частина підприємств тільки почали виконувати ці роботи. Вони думали, що ми зробили для галочки, – зазначив чиновник.

До речі, до 10 травня у Тернополі триватиме двомісячник, під час якого приводитимуть в належний стан каналізаційні, водопровідні та електричні мережі. ЖЕКам доведеться постаратися, аби не повторити долю КЖЕП «Залізничник». Нагадаємо, це перша житлово-експлуатаційна контора, з якої міська рада розірвала договір через численні скарги городян.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Сергій Надал разом із журналістами здійснять об’їзд міста та оглянуть стан житлово-комунального господарства. Це буде перший показовий вояж представників ЗМІ та чинного мера. Його попередник Роман Заставний такі заходи здійснював ледь не кожного тижня у різних галузях життєдіяльності міста.