Елітний загін захисників президента Віктора Януковича спорядили до Києва у Тернополі. Місцева команда партії регіонів на чолі з Валентином Хоптяном обрали кращих з кращих, як видно на фото. Виїзд автобуса до столиці встигли сфотографувати активісти з соціальних мереж.

 

тернопільські тітушки їдуть до Київа 4.12.2013 рокуПромайнула інформація що з Тернополя у столицю відправляється автобус прихильників діючого президента та уряду.

Ми були настільки вражені мужністю цих людей, які наважитися висловити свою позицію у серці евромайданівського реґіону, що миттю чкурнули в околиці заводу Оріон, щоб власноруч поаплодувати тим, хто насправді відчуває покращення щодня. Щоправда, дехто з подорожуючих не вдуплявся чи у Київ вони їдуть, чи у Буковель. Тому представники ЗМІ та місцевого самоврядування викликали представників ДАІ, щоб ті пересвідчилися, що наші щирі мітингувальники успішно виїхали у столицю.

Щасливої дороги друзі! Не осоромте Тернопільщину!, – пише galychyna.info

На фотографіях видно, що пасажирами автобуса в переважній більшості є люди схожі на бомжів та любителі зеленого змія. Ті, хто був тверезим, намагався приховати своє обличчя від об’єктивів. Єдиним сміливим виявився керівник групи.

тернопільські тітушки їдуть до Київа 4.12.2013 рокутернопільські тітушки їдуть до Київа 4.12.2013 рокутернопільські тітушки їдуть до Київа 4.12.2013 рокутернопільські тітушки їдуть до Київа 4.12.2013 рокутернопільські тітушки їдуть до Київа 4.12.2013 рокутернопільські тітушки їдуть до Київа 4.12.2013 року