Вивчають українську мову у Тернополі не лише в школах, училищах, чи вузах. Лекції з рідної мови слухали і працівники «Тернопільводоканалу». Їм настільки сподобалось навчання, що захотіли опанувати ще й англійську.

Про це повідомляє телеканал TV-4.

Повторювали фонетику, лексику, морфологію, синтаксис, граматику, а також вивчали нові правила правопису водоканалівці залюбки, розповів директор комунального підприємства “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма. Лекції з української мови, які вела викладач кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства економічного університету Теофілія Вількова, працівники відвідували добровільно. Обов’язковими вони були лише для тих, хто працює з документами.

– Ми за домовленістю з викладачем, яка читала ці лекції, проводили аудіозапис цих лекцій і зараз кожен новий працівник підприємства, або той, який не мав можливості в той час приймати участь у прослуховуваннях лекцій, має можливість з ними ознайомитись і таким чином заочно пройти це саме навчання, – розповів директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.

Далі – курс лекцій з англійської мови, поділився планами на майбутнє Володимир Кузьма. Оскільки саме англійська – світова мова ділового спілкування, то вивчати її необхідно.

– Оскільки в нас контактів є багато і з німецькими колегами, і з польськими колегами та рядом інших країн, то, в принципі, усі вони, як правило, володіють доступно англійською мовою і для них досить легко робити документування на англійській мові. Я думаю, що це дасть нам можливість, з однієї сторони – покращити контакти з колегами з інших міст, з другої сторони – брати участь в різних програмах, які передбачають виділення коштів з різного роду фінансових інституцій. В першу чергу – це Європейський Банк реконструкції і розвитку, Світовий Банк і так далі, – каже Кузьма.

Нагадаємо, працівникам “Тернопільводоканалу” ще два роки тому заборонили вживати алкоголь, навіть у власний день народження.