партія Родіна Родина Одеса одеські депутати листівки вітання День перемоги 9 травняКожен депутат обласної і міської рад  Тернополя та Львова у День Перемоги отримає іменну вітальну листівку від депутатів Одеської міської ради від партії «Родіна».

Про це розповів депутат Одеської міськради від партії «Родіна» Леван Самхарадзе, повідомляє «Ревізор».

– Ми бачимо, яка істерія відбувається на західній Україні по відношенню до Дня Перемоги, особливо у Львові та Тернополі. Нам хотілося б привітати колег по депутатському корпусу з цим великим святом, щоб вони трохи задумалися і згадали, що саме завдяки нашим предкам – нашим батькам і дідам, які визволяли нашу спільну тоді Батьківщину, наприклад, зберігся в первісному вигляді Львів. Адже це наші радянські воїни не дозволили зруйнувати це славне місто. Ми не повинні забувати ще й про те, що велика кількість ветеранів досі живуть у Львові і знаходяться в умовах неповаги влади до них. І ось цими вітальними листівками ми хочемо нагадати нашим колегам-депутатам, що потрібно шанувати свою справжню історію, і сподіваємося, вони сприймуть це як належне, – розповів Леван Самхарадзе.

Заступник керівника депутатської фракції «Родіна» в Одеській міській раді Сергій Кушнір висловив сподівання на те, що дана акція колегами-депутатами Львова та Тернополя буде сприйнята адекватно, що, можливо, покладе початок традиції обміну подібними листівками між депутатами з різних міст.

Також, розповів депутат, йому хотілося б вірити, що з цього року нарешті припиняться спекуляції з приводу Прапора Перемоги, навколо самого Дня Перемоги, адже це – загальновизнане, велике свято. На його думку, необхідно пам’ятати про те, що саме завдяки радянському народу сьогодні весь світ не поневолений фашистською Німеччиною.