Наразі у нашому місті триває вступна кампанія 2011 року. Зокрема, вже виявили бажання стати студентами Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя понад шість тисяч абітурієнтів. Проте, як не дивно, більшість з них не хочуть ставати інженерами.

.

– Всього до університету за різними освітніми кваліфікаційними рівнями подано 6580 заяв. Найбільший конкурс по першому курсу на напрям підготовки «Менеджмент» і на напрям підготовки «Автомобільний транспорт». Але це пов’язано, у першу чергу, з тим, що там найменша кількість державних місць. Відповідно, 4 на «Менеджменті» і 5 на «Автомобільному транспорті», розповів відповідальний секретар приймальної комісії технічного університету Ігор Баран.

До речі, під час подання документів до вишу абітурієнти потрапляли у халепу.

– Студенти витворяють різне ще до етапу вступу. Приходять із сертифікатами на одне ім’я, з паспортом на друге, а з атестатом на третє. Наприклад, у нас є такі люди, як Назар – Назарій, Зіновійович – Зеновійович і таке інше. Тобто, абітурієнтів, скажімо, не цікавить достовірність інформації до моменту подачі документів у їхніх даних, зауважив Ігор Баран.

Додамо, що наразі кількість охочих вступити до технічного університету на відміну від минулого року зменшилась на 10 відсотків. Проте до кінця вступної кампанії у виші очікують, що абітурієнти почнуть активніше подавати документи.