Учора тернополяни мали змогу взяти участь в унікальному дійстві. Сотні людей, взявшись за руки, пройшли містом у Кривому танці.

Живий ланцюг розтягнувся на кілька сотень метрів. Звиваючись змійкою, святкова процесія пройшла від Катедри через майдан Волі, вулицю Замкову на Руську, звернула біля Надставної церкви у парк Топільче і центральною алеєю дісталася Козацького острівка. Слова пісні «Ми в кривому танці йдемо, йому кінця не знайдемо…», котру заводили вихованці Теребовлянського вищого училища культури і дружньо підхоплювали всі інші, луною дзвеніли між будинками, розлітаючись вулицями. Перед святковою колоною чемно зупинявся транспорт, а пасажири маршруток і тролейбусів спостерігали за дійством із роззявленими ротами.

На Козацькому острівку колона закрутилася у живу спіраль, котра продовжилася у гаївках та різноманітних веселих іграх. Щоправда, тут учасників процесії чекав сюрприз – коли колона проходила через вбрані гілками верби та прикрашені писанками ворота, людей почали поливати водою. Хтось від несподіванки вистрибував із строю і чимдуж мчав у ворота, інші ж намагалися не розривати ланцюг і навіть примудрялися співати під штучним холодним дощиком.

Завершилося святкування концертом та великодньою ватрою.