Близько шістдесяти вчителів у Тернополі захворіли на COVID-19. Про це повідомила начальниця міського відділу освіти Ольга Похиляк. Відтак окремі класи у школах перевели на дистанційне навчання.

Більшість шкіл у Тернополі працюватимуть у звичайному режимі з дотриманням карантинних правил. Не планують закривати наразі і дитячих садків.

“У дошкільних установах закрито на самоізоляцію 6 груп. Хворіє 25 працівників. Щодо шкіл, то хворіє 58 працівників. Найбільше хворих зафіксовано у ЗОШ №3, №10, №22. У десятій і третій школах ми перевели на дистанційне навчання середню і старшу школи, учні початкової школи вчаться у звичному режимі. У восьми школах 15 класів закрито на самоізоляцію. В усіх школах дотримуємося карантинних правил. І школи, і дошкільні установи забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту. Потреби у масовому переведенні на дистанційне навчання наразі немає”, – зазначила Ольга Похиляк.

У школах і дитсадках Тернополя заборонили проводити масові заходи. Заняття проводитимуть у межах однієї групи. А також в усіх навчальних закладах посилили контроль за дотриманням карантинних вимог.