.

Депутати міської ради вчора на сесії відмовились звільнити від сплати державного мита, що зараховується до міського бюджету, Тернопільську філію кредитної спілки «Християнська злагода».

.

Як пояснила начальник фінансового управління Надія Кучер, стосовно посадових осіб кредитної спілки, центральний офіс якої знаходився у Львові, порушено кримінальну справу за розкрадання коштів в особливо великих розмірах. Позичальники, яких є 131 особа, розуміючи ситуацію, в якій опинилась кредитна спілка, не сплачують позичених коштів. Для того, щоб звернутися з позовом до суду про стягнення заборгованості з боржників, спілка має заплатити близько 260 тисяч гривень державного мита. Тому вкладники (а таких є 376 чоловік) попросили депутатів звільнити їх від цього платежу у 2011 році на 100 відсотків.

Підтримати вкладників вирішило лише троє депутатів. Решта не голосували за прийняття цього рішення, не розуміючи, що міська рада має спільного з кредитною спілкою «Християнська злагода», щоб іти їм на поступки.