На західному в’їзді до обласного центру досі не розібрали потужну барикаду з вживаних автомобільних шин та всілякого мотлоху.

барикада на в'їзді в ТернопільНе зважаючи на те, що загрози нападу “Беркуту” та озброєних “тітушок” давно немає, проїзд до Тернополя під надійною охороною. Потрапити до міста або на об’їзну дорогу можна лише з дозволу людей в камуфляжах і з палицями. Близько двох десятків мужчин чергують на барикаді вдень і вночі. Частина з них гріються біля бочок з вогнем, інші розгулюють по асфальту.

Водії дивуються з комічної ситуації, коли міліцейськими паличками рух транспорту регулюють відразу п’ять “самооборонців”. При цьому кожен намагається направити автомобілі в інший напрямок.

Більшість барикад в населених пунктах Західної України давно розібрали. Тільки в Тернопіль продовжує дивувати і лякати далекобійників та випадкових іноземних туристів.

Джерела в місцевій самообороні кажуть, що серед людей на львівській трасі чимало випадкових та тих, які і близько не були на Майдані у Києві.

Залишається загадкою, від кого боронять тернопільську “західну браму”. Хіба від військ НАТО.