Теребовлянський районний центр зайнятості спільно із представниками районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді провели у селі Золотники інформаційно-просвітницьку акцію «Служба зайнятості для тебе» з використанням мобільного центру професійної орієнтації.

Усі присутні на заході отримали інформацію про послуги державної служби зайнятості, ситуацію на місцевому ринку праці, про актуальні вакансії та вільні робочі місця.

З метою популяризації робітничих професій для учасників акції було проведено презентацію Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, їх ознайомили із переліком професій, за якими сьогодні здійснюється професійне навчання безробітних за направленням служби зайнятості, та розповіли про перспективами подальшого працевлаштування за отриманими професіями.

Молодь дізналася про сучасні методи пошуку роботи, зокрема, за допомогою Інтернет-порталу державної служби зайнятості «Труд» та СМС-повідомлень на номер 730.

Активну участь у заході взяли діти дошкільного і шкільного віку. З ними фахівці райцентру зайнятості провели різноманітні конкурси: «Намалюй професію», «Склади список відомих тобі професій», «Пантоміма».

Усі, хто забажав, пройшли профдіагностичне тестування на визначення своїх професійних нахилів та здібностей.

..