Згідно з розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка, створено спеціальну комісію з питань перевірки протиправних діянь правоохоронних органів та посадових осіб під час акцій протесту у листопаді-грудні 2013 року.

Відомо, що чиновники різних рівнів відправляли підлеглих на антимайдан і додатково оплачували такі поїздки. Тому виникла необхідність у створенні комісії з метою проведення внутрішньо-службових розслідувань та встановлення джерел фінансування таких поїздок.

«Основним завданням діяльності комісії є неупереджений і всебічний розгляд усіх фактів, які можуть свідчити про перевищення повноважень з боку окремих посадовців та правоохоронців краю, – зазначив заступник голови ОДА Леонід Бицюра. – Також ми закликаємо до співпраці працівників силових структур та представників громадських організацій краю».

Члени комісії запропонували провести службові розслідування у всіх структурних підрозділах обласної та районних державних адміністрацій.

З метою якомога детальнішого вивчення ситуації, прохання до мешканців краю надсилати інформацію про факти вчинення правопорушень та перевищення службових повноважень на адресу: dpi@te.gov.ua, або за телефоном: (0352) 43-11-05 (Констянтин Красовський).

Це виглядає смішно, якби не було так сумно. Більшість служителів Януковича, що силою змушували підлеглих їхати на Антимайдан, нікуди з Тернополя не виїхали. Деякі з них досі працюють в ОДА під керівництвом пана Сиротюка. До для чого весь цей фарс?