Два сини легенди української естради Назарія Яремчука, Заслужені артисти України Дмитро та Назарій-молодший зустрілися з тернопільськими школярами.

Виконавець беззаперечного хіта минулого століття, пісні «Червона рута» народний артист України, лауреат найвагомішої нагороди країни – Шевченківської премії – Назарій Яремчук помер 16 років тому – 1995-го. А через два роки, у 1997-му, Тернопільська загальноосвітня школа №6 узяла собі його ім’я.

Сьогодні справу свого батька продовжують його два сини. Дмитро та Назарій-молодший відвідали учнів школи-ліцею імені Назарія Яремчука вперше.

Найбільше учнів цікавило, якими співаки були у школі, де і як відпочивають та просили розповісти невідомі історії з життя свого батька. Попри те, що спілкувались брати з такою юною публікою вперше, кажуть, що імпровізована «прес-конференція» вийшла легкою та цікавою.

Наразі Дмитро та Назарій Яремчуки їздять з концертним туром Тернопільщиною. У самому місті вже відбулося два концерти, а вже за кілька днів брати Яремчуки співатимуть у найбільших районних центрах області.

Про це повідомляє ІНТБ.