Кілька днів тому ми анонсували проведення міського зимового свята, що мало відбутися цього тижня. Інформацію про це поширив інтернет-сайт 20 хвилин. Та схоже, що у міській раді вирішили, що з тернополян вистачить і хокею.

День зими свято Тернопіль Тернополі став льодуНа день зими планувалася концертна програма і змагання з зимової рибалки на льоду тернопільського ставу. Також хотіли провести лижні змагання, адже там є лижна траса. А ще тернополянам обіцяли катання на санях і як мінімум дві повітряні кулі у яких всі охочі зможуть політати.

На набережній ставу від пристані до острівка кохання збиралися організувати громадське харчування, обіцяв Сергій Надал. А вже на самому ставі змагання, атракціони, українські забави. Там ще там робитимуть снігові та льодові фігури. Крім того усіх охочих почастували б козацькою кашею та гарячим чаєм, а для того, щоб зігрітися, по всій території озера розставлять спеціальні бочки для обігріву.

Цього всього може не бути! Міська влада чухає потилицю і шукає кошти на організацію. Пильні тернополяни резонно зауважують, що влаштовувати фестивалі у місті, де нормально не можуть прибрати від снігу вулиці і тротуари, як мінімум, нерозумно. Крім того начальник управління торгівлі пан Хомінець, який все ще претендує на посаду голови облради,  і не знає, як зігнати підпримців, щоб ті варили кашу і чай. Тож, традиційне свято зими у 2013 році може не відбутися.

На фото: так святкували день зими у 2012 році