Вже на найближчій сесії облради депутати можуть розглянути питання щодо звільнення з посади заступника голови облради Сергія Тарашевського і призначення на цю посаду когось іншого.

Зустріч Богатирьової Раїси село Великі Гаї Тернопільщина 31 серпня 2013 року Хоптян, Гоч, Чубак, Тарашевський, галичани, регіонали, дитсадокПро це учора повідомив керівник облвиконкому, депутат облради Володимир Стаюра.

«Це питання може стояти. Я теж виступаю проти Тарашевського, але ми це маємо обговорювати. Безумовно обговорення будуть і будуть прийняті рішення. Якби «Свобода» мала більшість в облраді, то я б міг говорити, що ми зараз виступаємо за якісь речі. Але ми маємо говорити з нашими партнерами – УНП, «Нашою Україною» і тоді виносити це питання на голосування. Я особисто це питання буду ставити», – сказав Володимир Стаюра.

Його заступник в облвиконкомі Віктор Мартинюк додав, що громада незадоволена позицією Сергія Тарашевського та його політичної сили під час революційних подій.

«Якщо одні політики зараз працюють зі Штабом, з громадою проти діючої влади і режиму, а інші місцеві політики, які ще й займають якісь посади, спільно з громадою проти режиму не працюють, значить вони проти громади. І спільна позиція тут очевидна, як тільки дане питання буде внесено до порядку денного і прокуратура його не оскаржить, то будемо очікувати позитивного рішення», – сказав Віктор Мартинюк.

Джерело: 0352.ua