.

За титул найкрасивішої, найталановитішої та найспритнішої студентки області змагались де’ятеро учасниць. Вони читали свої вірші, малювали, танцювали, співали, навіть влаштували показ власноручно в’язаних речей. Та перемогу судді віддали 19-річній кандидатці в майстри спорту, студентці ТНТУ Ірині Паренній. 

.

Про це повідомляє “20 хвилин”.

Дівчина каже, що своєю перемогою завдячує перш за все друзям і Богові.

– Я до останнього моменту не вірила в сою перемогу, – крізь сльози зізнається переможниця.

“Першою віце-міс Тернопільщини-2011” стала 19-річна студентка Тернопільського педуніверситету Леся Максимишин, а другою віце-міс – 21-річна студентка Кременецького педуніверситету Ніна Плитчук.

Дівчатам довелось в п’яти різних конкурсах доводити, що вони найкращі. А часу на підготовку вони мали менше місяця. Тому дехто з них в останні тижні придумував свої виступи на конкурсі талантів. А от на конкурсі ерудиції та спритності дівчатам для відповіді на найнесподіваніше запитання дали всього декілька хвилин. Але всі вони гідно представили себе перед глядачами і жодна з них не залишилась без номінаційної стрічки. Обрали також і міс артистичність, міс грацію, міс ділову леді, міс чарівність, міс усмішку та інших.