Не минуло й кількох годин після розгону мирної акції протесту у Києві, як найактивніших учасників мітингів в регіонах  намагаються залякати.

ЄвромайданВ соціальних мережах поширюють чутки про репресії, відрахування та звільнення, які, нібито, чекають на викладачів та студентів тернопільських вузів.

Зокрема про це пише такий собі Віктор Господарчик

“Як повідомили достовірні джерела у ВНЗ Тернополя, адміністрацям навчальних закладів, під загрозою звільнення із займаних посад, дано вказівки відфіксовувати студентів-учасників акцій на «Євромайдані».

Скоріш за все, у подальшому, після закінчення євроінтеграційних протестів, ці студеї, без дипломів достроково увіллються у списки працівників народного господарства, і батькові свині, котрі були вирощені для навчання дитини, будуть рахуватись такими, що померли задармо, без користі для сім’ї і суспільства…”

Що за джерела встигли повідомити пану Господарчику таку “цінну інформацію” в ніч на суботу, мабуть не дізнаємося. Панічний допис заходилися поширювати деякі місцеві сайти і учасники соціальних мереж. Мета інформаційної атаки одна – залякати тернопільську молодь і небайдужих викладачів.

Зауважимо, що подібні чутки розпускали під час всіх акцій протесту, у тому числі у 2004 році. Якщо погрози звільнень буде втілено, місцеві вузи залишаться без студентів. Але це малоімовірно. Більшість з тернопільських спудеїв та чимало старшокласників взяли активну участь в акціях Євромайдану.