5-го листопада одному з найперспективніших біатлоністів чоловічої збірної України, Дмитру Підручному виповнюється 23 роки. За час, проведений в дорослому біатлоні, Підручний встиг не тільки закріпитися в основному складі, але і приголомшити всіх своєю феноменальною швидкістю на етапі Кубка Світу в Хохфільцені, де молодий українець посів шосте місце.

Дмитро ПідручнийМи поспілкувалися з Дмитром Підручним, і дізнався про його плани на день народження і на старт сезону.

«Відзначати будемо солодким столом»

«Настрій хороший. Торік ми з командою були в норвезькому Шушені, а зараз в російської Тюмені. Завжди святкуємо в колі команди з хлопцями з солодким столом і символічної безалкогольної випивкою. Збираємося після тренувань ввечері, так і відзначаємо. В Шушен цього року не поїдемо. До 18 листопада будемо тренуватися в російської Тюмені. Потім через кілька днів роз’їдемося на старти – хто на кубок IBU, хто на Кубок Світу».

«В команді всі здорові, всі справляються з навантаженнями»

«Збір проходить в хорошому темпі, все на високому рівні. Снігу вистачає, трасу готують гідно. Загальна довжина траси більше восьми кілометрів. В команді всі здорові, всі справляються з навантаженнями. Тільки починаємо набирати спортивну форму, поки що всім задоволений. Уже почали більше працювати в швидкісному режимі».

«В Тюмені до «-18 »

«В основному у нас два тренування в день. З росіянами тренуємося окремо, але в принципі в один час. Поки що фанатів української збірної в Тюмені не зустрічав, але коли ми виїжджаємо в місто багато людей проводжають нас поглядом. Хто в хорошому сенсі, а хто і не дуже.

Коли тільки приїхали було мінус 18, потім була відлига до трьох градусів тепла вдень, зараз температура стабілізувалася на чотирьох градусах морозу. Живемо в одній кімнаті з Сергієм Семеновим.

База знаходиться за містом. Там чудова природа, ліс, озеро, але і вологість від цього велика. Якщо говорити про цілі на сезон, моя задача прогресувати, рухатися вперед, покращувати результати стрільби і показувати стабільні результати».

За матеріалами: xsport.ua