У центрі Одеси служитель церкви за кермом шикарного лімузина Mercedes S500 влаштував ДТП, а потім виправдовувався тим, що “поспішав на службу”. Як повідомили в міському управлінні ДАІ, вдень 6 січня на перехресті вулиць Преображенської і Успенської сталося зіткнення Mercedes 500 SL, УАЗа і ВАЗа.

“Їхав на високій швидкості Mercedes не поступився дорогою УАЗу, який рухався по головній дорозі. Потім Mercedes також зіткнувся з автомобілем ВАЗ 2107”, – відзначили в ДАІ. Одеса-Медіа пише, що світлофор на цьому перехресті не працював.

За словами очевидців, в результаті сильного удару травмувався один пасажир поштового УАЗа (кажуть, чоловікові відірвало вухо). Інші співробітник Укрпошти, які перебували в цьому машині, відбулися переляком і в лікарню їхати відмовилися.

Намагаючись виправдатися за досконалу аварію, священик сказав постраждалим водіям і автоінспекторові, що перевищив швидкість, тому що “поспішав на службу”.

Приїхавши на місце події колеги співробітників Укрпошти впевнені, що порушив саме водій Мерседеса, кажуть, що УАЗ рухався по певному маршруту, а за кермом сидів водій з 30-річним стажем.