Внаслідок нинішньої бойні, яку влаштували в Києві снайпери силових структур поранено сотні, а вбито десятки протестувальників. Більшість з них молоді люди – цвіт нації.

Петро Гоч перемігВсього з початку протистояння в центрі столиці загинули понад сотня людей. Через це сьогодні по всій країні чиновники, бізнесмени, громадські діячі, у тому числі голови ОДА, РДА виходять з партії Януковича. Генерали і прокурори б’ють портрети тирана з Банкової і йдуть до людей.

Наважилися покинути ряди регіоналів керівник київської адміністрації Макеєнко, більше двох десятків депутатів Верховної Ради, у тому числі Сергій Тігіпко та інші. За негайне врегулювання конфлікту мирним шляхом і припинення вбивств всі олігархи, у тому числі уродженець Тернопільщини Дмитро Фірташ.

У цей трагічний для країни час тернопільські регіонали, як миші, поховалися і зберігають гробову мовчанку. Навіть місцеві беркутівці, які два місяці гамселили людей на вулицях Києві, прийшли на Театральний майдан і покаялися перед народом. А ось політики тримаються за владне корито з останніх сил. Для зайд привезених з Хмельниччини – Хоптяна та його сім’ї це не дивина. Та чим думають місцеві регіонали,  колишні патріоти Павло Федик, Петро Гоч, Запорожан та інші? Чому їх партквитки досі не спалені і не принесені вибачення перед громадою? Можливо тому, що вони схвалюють криваву бійню своїх земляків, які зараз виборюють майбутнє України, і сподіваються в майбутньому прикупити собі нових джипів та обійняти вищі посади.