20 питань було внесено сьогодні до порядку денного 43 сесії Тернопільської обласної ради. Однак, як перед початком четвертого засідання прогнозували деякі депутати, сесія закінчилась навіть не розпочавшись через відсутність кворуму. Взагалі не було депутатів від Блоку Литвина, по одному – від Єдиного Центру і Партії регіонів. Крім того, зареєструвалось лише 4 із 11 депутатів від УНП.

На розгляд депутатів сьогодні пропонувались питання переважно господарського характеру. Зокрема, про внесенні змін до обласного бюджету, про надавання дозволу на передачу об’єктів будівництва, реконструкції ремонту автомобільних доріг, про погодження проекту мирової угоди про стягнення з ПП «СЦ-Сервіс-Центр Стрий» майже 5 із половиною мільйонів гривень неустойки за тернопільський аеропорт та чимало інших.

Голова облради запропонував уповноваженим представникам фракцій висловити свою позицію щодо зриву пленарного засідання 43 сесії. Депутат-регіонал Павло Федик попросив не обмежувати його регламентом і почав свій виступ із «спільної заяви депутатських фракцій Тернопільської обласної ради». Решту народних обранців це обурило і вони на підвищених тонах прагнути почути уточнення, яких саме фракцій. Однак представник біло-блакитних залишив зауваження колег поза увагою. А у своїй промові звинуватив ВО «Свобода» у вчорашніх провокаціях у Парку Слави.

Що думають представники депутатських фракцій обласної ради про сьогоднішній зрив сесії читайте згодом.