Виконуючий обов’язки голови Тернопільської обласної Сергій Тарашевський не поспішає скликати чергову сесію. Всі його попередні спроби виявилися марними. Зараз цей представник «Єдиного центру» активно співпрацює з головою обласної державної адміністрації і не заперечує цього. Можливо, саме тому у нього і не виходить домовитися з керівниками ВО «Свобода». Відповідальність за бездіяльність представницького органу, який тимчасово очолює, покладає на всіх депутатів.

Сергій Тарашевський“Чекаю від «Свободи» пропозицій по збору сесії. Їх немає, – сказав Сергій Олександрович. – Відповідно, впусту я не буду збирати людей. Обласна рада працює в безсесійному режимі. Це може призвести до недоотримання грошей на компенсацію проїздів, на тарифи, на дороги, на інші речі.

Важко сказати, кому вигідно. Хто більше за це відповідальний. Безумовно, вся відповідальність лежить не депутатах обласної ради. А там вже можна «градуювати», кого найбільше є в депутатах обласної ради. У нас найбільше «Свободи», потім – «Єдиний центр», далі – «Партія Регіонів». Та депутатів заставити ходити на сесії ніхто не може. Ми всі, як депутати, можемо заховатися за колективну безвідповідальність. Але можу сказати, що Тернопільська обласна рада таки працює, і на сесію ми зберемося.

Якщо ні, то ініціювати перевибори може тільки голова облдержадміністрації. Якщо він прийме рішення про перевибори і Верховна Рада підтвердить, тоді ми можемо йти на вибори. Ми не ходимо на вибори за своїм бажанням.

Сьогодні всі депутати, у тому числі і я, маємо працювати з виконавчою гілкою влади на місці. Якщо хтось не може працювати – він має писати заяву і звільняти своє місце, тому що інакше роботи бути не може”.