в Тернополі мер роздавав паски і крупи700 соціально-незахищених тернополян отримають великодні подарунки від мера.

.

Сьогодні міський голова Сергій Надал передав двадцять інвалідних візків та майже тисячу передвеликодніх пакунків соціально-незахищеним верствам населення – хворим, інвалідам, малозабезпеченим.

– Частину пакетів люди заберуть самі, ті, хто зміг приїхати сюди (в управління соціальної політики – прим. авт.). Решті – соціальні працівники розвезуть безпосередньо додому. Це близько семисот таких пакетів із продуктами харчування, де є паска і всі інші продукти, які є найбільш необхідні і більш потрібні. Вважаємо, що до такого свята – це та необхідна допомога, яку ми можемо зробити. Найголовніше, що ця допомога зроблена без витрачання додаткових бюджетних коштів. Ми змогли знайти спонсорів, громадські організації, які до цього долучились. Завдяки їм ми змогли зібрати і передати це для людей, – зазначив Сергій Надал.

До великоднього кошика, окрім паски, поклали також олію, крупи, консерви та інші необхідні до свята продукти.

Інвалідні візки привезли із Франції представники міжнародного фонду «ЮНЕСКО». Кошти на доставку вантажу надала громадська організація «Українці допомагають українцям».

– Я думаю, що вже в травні місяці ми знову плануємо поїхати і це приносить віру в таке, що ми дійсно допоможемо людям. Ви знаєте, що наскільки зараз важко таким людям. У нас понад 52 тисячі інвалідів в області. Бюджет сьогодні не дозволяє допомогти всім. Є багато благодійних організацій за кордоном, які готові допомогти. З нашої сторони потрібен тільки транспорт. Він досить дорого коштує, але, якщо порівнювати те, що ми привозимо, то воно того варте, – розповів директор Тернопільського відділення міжнародного центру впровадження програм «ЮНЕСКО» Віталій Семенюк.

До речі, на сьогоднішній день у черзі за інвалідними візками перебуває біля 200 людей.

– Ми плануємо і надалі співпрацювати із громадськими організаціями і, я думаю, що ми зможемо поступово забезпечувати всіх інвалідів необхідними засобами реабілітації. Тим більше, що сьогодні вручені не лише інвалідні візки. Частина інвалідів підібрали собі інші засоби реабілітації, а також різні побутові речі, які спеціально прилаштовані для полегшення життєдіяльності і побуту інвалідів, – похвалилася начальниця управління соціальної політики Марія Чашка.

Адріана Макаренко