Творець фінансової піраміди згортає МММ-2011 і каже: «грошей на всіх не вистачить»

Сергій Мавроді заявив, що відновлення роботи проекту МММ-2011, виплати за яким були заморожені в кінці травня через масштабної паніки, вже неможливе, а грошей на розрахунки з усіма його учасниками не вистачить. Про це повідомляє РІА «Новости».

«Режим спокою, власне, і вводився, щоб всі заспокоїлися. Коротше кажучи, в нинішній ситуації – треба дивитися правді в очі – продовження МММ-2011 неможливе», – сказав Мавроді у відеозверненні на своєму сайті.

«В піраміді, в МММ-2011, природно, грошей на всіх не вистачить, тому зараз буде виручати МММ-2012. Ми будемо звідти брати деякі гроші, які раніше йшли … на цю саму … на рекламу », – додав він.

Двотижневе заморожування виплат учасникам фінансової піраміди, що відбулося одночасно зі створенням МММ-2012 трохи більше двох тижнів тому, багато експертів сприйняли як ознаку швидкого краху проекту.

На початку червня стало відомо про порушення в Росії кримінальної справи про шахрайство в проекті МММ-2011. Українська і, зокрема, тернопільська міліція байдуже спостерігала і спостерігає досі за тим, як у громадян видурюють гроші.

Тернопільські співробітники піраміди МММ-2011, не зважаючи на  загрозу банкрутсва, продовжували залучення грошей у людей і навіть виступили спонсорами концерту популярної групи “Gorchitsa”, яка виступить у ТРЦ “Подоляни” Василя Чубака наступного тижня.