Представники “секти” у парку Національного відродження завдали шкоди багатьом тернополянам та їх родинам. Про це йдеться у коментарі, яке оприлюднила після скандальних подій у парку прес-служба Тернопільсько-Зборівської єпархії УГКЦ.

.

“Діяльність секти розпочалася десять років тому. Представники секти, яка налічує приблизно 70 осіб, не тільки здійснили самозахоплення землі (приблизно 1 га території парку), а й своєю деструктивною діяльністю завдали великої шкоди багатьом тернополянам та їх родинам. Ритуали здійснювали особи, які не мають Тайни Священства, що таким чином поповнювали святотатство та нищили духовні вартості. Застосовуючи методи психічного зомбування та гіпнозу, вони маніпулювали людьми, призводячи до неспокою та ворожнечі у Тернополі”, – ідеться у коментарі УГКЦ. – “Оскільки проблема має не лише правовий, а й релігійний аспект, обговорення її було винесено на засідання Духовної ради, яка створена при Тернопільській міській раді. Владики та священики традиційних християнських церков різних конфесій були одностайні в тому, що діяльність секти потрібно зупинити. Учасники засідання одноголосно ствердили, що секта діє поза межами закону і моралі, підмінюючи релігійні постулати власними вигадками”.

Від імені вірних УГКЦ прес-служба висловила подяку усім, хто “адекватно відреагував на загрозу та в межах чинного законодавства України вирішив цю проблему”.

Також УГКЦ закликає молитися за навернення “сектантів” та “чувати над нашою вірою та обов’язком поглиблення пізнання Христових правд”, щоб самим не потрапити у тенета сект.

Читайте також:

Єпископ Василь Семенюк: Члени секти Співочого поля прикриваються УГКЦ