Понад 23 одиниці техніки та 75 будівельників з Тернопільщини відбули на Схід України у зону АТО. Серед трьох найбільших будівельних компаній області, свою делегацію відправляв і колектив будівельників «Креатор-Буд».

Креаторбуд, Креатор-буд, Гуда ІгорВідповідно до доручення Президента України, першочергове завдання держави збудувати понад 300 фортифікаційних споруд вздовж зони протистояння.

За словами очільника області Степана Барни, оборонні споруди наші будівельники зводитимуть в населених пунктах Луганської області – це міста Золоте та Попасна. Саме там зараз дислокується наш батальйон «Тернопіль» і завдання, яке ставить перед собою влада – максимально зміцнити обороноздатність нашої держави.

Від початку протистоянь і дотепер «Креатор-Буд» активно підтримує наших вояків та допомагає усім необхідним у час неоголошеної війни на Сході України. Дев’ятеро працівників «Креатор-Буду» воює на передовій, захищаючи кордони держави, сьогодні ж допомога професійних будівельників Україні потрібна, як ніколи, і вона уже є.

На Луганщині тернопільські будівельники працюватимуть до кінця травня, за цей час по мірі необхідності доїжджатиме підкріплення.

У своєму зверненні до усіх присутніх очільник області звернувся такими словами:

– Прийде час, а цей час буде дуже швидким, на нашій землі буде мир. І буде велика Україна. І кожен з нас буде пам’ятати, що вніс свою лепту, свою цеглину в те, щоб наша країна була сильною. Я Вас люблю і знаю, що ви – найкращі і найпатріотичніші люди в цій державі – Україні.

Священнослужителі області освятили колону техніки і благословили будівельників у далеку дорогу аби усі живі і здорові повернулись додому.

Зі словами «Слава Україні!» наші тернопільські будівельники у суботу, 18 квітня, вирушили у дорогу.

Креаторбуд, Креатор-буд, Гуда Ігор

[youtube1]-Z357m5FwUs[/youtube1]