Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян взяв участь в урочистостях з нагоди здачі в експлуатацію житлового будинку у Тернополі. Губернатор, за його словами, тішиться разом із людьми, що забудовник їх не обманув і вчасно виконав усі зобов’язання. Валентин Хоптян зауважив, що до цього моменту йому доводилося зустрічатися лише із пайовиками фірм, які очолював заарештований Зеновій Щепановський.

.

– Там люди, на жаль, хто більше, а хто менше, залишились ошуканими. Ця будівельна організація була, грубо кажучи, «розшатана» різними політиками, різними керівниками, на різних етапах, керівниками нашої області на різних рівнях. У мене є інформація, що Щепановський сьогодні дає свідчення, кому і скільки коштів він возив, з ким возив, кому возив на вибори. Але якби він свої власні кошти возив – це одне, а так він возив людські гроші, – поділився інформацією голова ОДА.

На сьогоднішній день, вважає Валентин Хоптян, це питання є спільним для усіх гілок влади. Оскільки ошуканими виявились 2800 жителів Тернопілля.

– Ми людей не залишимо напризволяще. Допомагаємо вже, вирулюємо і вирулимо. Це наша проблема. Сьогодні створюються всі умови для її вирішення. Частина тих будинків, які майже готові, будуть здані. Незабаром здамо вже 110 квартир. На 18 об’єктах створені кооперативи, яким виділяється земля і які будуть продовжувати будівництво. На сьогоднішній день ще не вирішено питання по двох майданчиках. Але найближчим часом і це питання буде вирішено. В обласній адміністрації цими проблемами займається мій заступник Микола Головач. А де є проблемні питання, ми збираємося всі разом, із мером міста і робимо усе, щоб вирішити питання забудовників, – проінформував Валентин Хоптян.

Губернатор також принагідно нагадав, що 22 вересня, виповнюється рівно 9 місяців, як він очолив Тернопільську облдержадміністрацію.