Перші два проблемні будинки, які будує за кошти пайовиків фірма Зеновія Щепановського, обіцяють здати приблизно у березні-квітні.

Будівельні роботи на цих об’єктах уже відновилися. Про це повідомив голова обладміністрації Валентин Хоптян, який узяв будівництво під свій контроль, пише «20 хвилин». За словами губернатора, зараз кожних десять днів відбувається планування ініціативної групи з цього питання.

– Ми створили такі ініціативні групи по кожному із цих проблемних об’єктів, – розповідає Ванлентин Хоптян. – Вони контролюють хід виконання робіт. Найближчим часом здадуть дві споруди. Це буде в березні-квітні, але точно сказати не можу. Потім здамо ще чотири будинки. Головне – що крани зарухалися і будівництво продовжилося.

За словами пана Хоптяна, він проти того, щоб посадити Зеновія Щепановського за грати і передати будівництво іншій організації.

– Від того, що забудовника кинути за грати, людям легше не стане, – каже губернатор. – До того ж, нова фірма працюватиме лише за новими цінами. Адже вартість будівельного матеріалу з часу, коли люди уклали угоди, зросла майже вдвічі. А людям потрібне житло, на яке вони витратили важко зароблені гроші. Тому ми проконтролюємо, щоб будівництво завершилося якнашвидше.

Нагадаємо, раніше Валентин Хоптян зобов’язав Зеновія Щепановського розпочати будівельні роботи на проблемних об’єктах із 10 лютого.