Угоду про співпрацю підписали комунальне підприємство облради “Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр” та теребовлянська районна громадська організація “Центр розвитку громадських ініціатив”. Вони разом реалізовуватимуть проект “Розвиток “зеленого” туризму смт. Микулинці”.

.

Його розробили в рамках програми “Матра” Посольства Королівства Нідерландів в Україні, – повідомляє «20 хвилин». Це один із трьох проектів, що виконуються в рамках цієї програми у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях під патронатом Західноукраїнського ресурсного центру.

– У Микулинцях, як і в переважній більшості населених пунктів Тернопілля, існують проблеми із зайнятістю населення, – каже голова правління Теребовлянської районної громадської організації “Центр розвитку громадських ініціатив” Віктор Бельзецький. – Одним із способів її вирішення може бути популяризації діяльності у сфері сільського “зеленого” туризму.

Зазначимо, що містечко Микулинці вважається найдавнішим на Тернопільщині та одним із найдавніших на Західній Україні. Тут багато пам’яток архітектури та природи. Зокрема, руїни замку XVI століття, Троїцький костел, Церква Святої трійці, палац XIX століття та інші, а також давній парк. Поблизу селища розташована ботанічна пам’ятка природи місцевого значення – Микулинецькі буки.