25 жовтня стартує голосування за проекти «Громадського бюджету», які реалізовуватимуть у 2020 році.

Цього року голосувати можуть жителі обласного центру і Тернопільської ОТГ. Голосування триватиме впродовж двох тижнів – до восьмого листопада.

Цього року тернополяни і мешканці ОТГ подали 91 проект. Втім, для участі у голосуванні відібрали близько 70 проектів, стосуються вони поліпшення інфраструктури міста, – повідомила керівник прес-служби Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич. Тернополяни можуть підтримати по одному великому і малому проекту.

«Голосування триватиме впродовж 15-ти календарних днів – до 8 листопада включно. Віддати свій голос можуть усі громадянами України віком від 16 років, які зареєстровані на території Тернопільської міської територіальної громади. Кожен мешканець має право проголосувати за один малий проєкт та один великий проєкт. Проголосувати можна через Е-сервіс  https://ternopil-budget.e-dem.in.ua, або ж заповнивши бланк у ЦНАПі (вул. Острозького,6). Із собою необхідно мати паспорт з місцем реєстрації. Також є можливість проголосувати у терміналах самообслуговування (ТСО) ПриватБанку за допомогою картки ПриватБанку».

Нагадаємо, на «Громадський бюджет-2020» передбачено 14 мільйонів гривень. Коштів має вистачити на шість великих і дванадцять малих проектів.

Софія Романська