Цими днями на Тернопіллі проходить Всеукраїнська проща до чудотворного місця об’явлення Богородиці в селі Зарваниця Теребовлянського району.

Фундація “Справа Патріарха Йосифа” також долучилася до організації такого масштабного заходу, адже цьогорічна проща присвячена 120 річниці з дня народження нашого земляка Йосифа Сліпого. Для паломників було видано книгу “Пам’ятка з Зарваниці”, меценатом якої виступив співзасновник Фундації Роман Заставний.
Підтримка паломників завжди була доброю традицією українців. Про це неодноразово описували класики, – говорить пан Заставний. – Я долучився до видання цієї книги, розуміючи, що проща для кожного учасника, це час умиротворення та молитви.
Крім духовної підтримки паломники отримають ще і солодощі, які
роздаватимуть волонтери об’єднаної опозиції. Частину з них для Комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії передали представники партії “Фронт змін”, а решту роздаватимуть на вулицях Зарваниці.
“Ми хочемо, щоб перебування паломників на прощі було комфортне, і якщо ми можемо чимось допомогти, то з радістю зробимо це” – сказав Роман Заставний.
Нагадаємо, що раніше за меценатства Романа Заставного було відновлено та записано на компакт-диск оригінали відправ голосом Патріарха, а також перевиданого його “Заповіт”.