Тернопільські Регіонали зірвали сесію облради, бо купка провокаторів-«свободівців» створила у парку Слави конфлікт

У той час, коли громадяни України, незалежно від їхніх політичних переконань чи симпатій, вшановували пам’ять полеглих у війні, купка провокаторів-«свободівців» створила у Тернополі конфліктну ситуацію та шарпанину, прикриваючись політичними гаслами та своїми депутатськими мандатами. Про це сьогодні заявив депутат від Партії регіонів Павло Федик у залі обласної ради. У вчорашніх подіях в парку Слави регіонал звинуватив і особисто голову облради, керівника обласної організації ВО «Свобода» Олексія Кайду. Мовляв, той сьогодні у своїй роботі на перше місце ставить власну виборчу кампанію.

– Своїми діями у парку Слави в День Перемоги «свободівці» намагалися створити враження щодо політичної нетерпимості та агресивності тернополян. Однак ця спроба зазнала краху. Жителі міста не підтримали провокацій, а працівники міліції продемонстрували свій професіоналізм і не допустили серйозних сутичок. Свідченням шанобливого ставлення наших земляків до пам’яті полеглих у війні стали багато чисельні мітинги, які відбулися під державними прапорами в усіх населених пунктах Тернопільської області. Понад 15 тисяч тернополян взяли участь у покладанні квітів до Пагорбу Слави в обласному центрі (насправді у парку Слави було не більше 2 тисяч громадян – прим. авт.).  І дуже прикро, що з вини групи політиканів цей день було заплямовано черговою політичною провокацією, – сказав регіонал.

Депутат також побачив подальшу спробу політизації подій 9 травня на прикладі обласної ради. Начебто, замість розгляду господарських питань, що турбують область, «свободівці»… Однак завершити думку Федику не дали. Йому вимкнули мікрофон, бо був вичерпаний відведений на висловлення позиції час. Додамо, що сьогодні депутати мали намір заслухати інформацію від міліції щодо вчорашніх подій у парку Слави. Хоча у порядку денному цього питання не було. Ймовірно, його планували внести «з голосу».