Депутати Тернопільської обласної ради півдня 14 липня говорили про гроші.

.

Спершу обранці заслухали звіт про виконання місцевого бюджету за перший квартал цього року. Затвердивши звіт за квартал, депутати почали вносити зміни до загального бюджету-2011. Представники опозиційних сил запропонували рівномірніше розподілити кошти на кожен район Тернопільщини. Оскільки на Збаразький та Гусятинський райони в бюджеті виділено по 6 мільйонів гривень, тоді як на Борщівський, Зборівський, Кременецький, Чортківський та Бережанський – зовсім нічого. Депутати припустили, що це пов’язано з суб’єктивним ставленням представників провладної «Партії регіонів» до того чи іншого району, – повідомляє телеканал ІНТБ.

Виділити кошти обранці вирішили і на Бережанський психоневрологічний будинок-інтернат, приміщення якого сьогодні у плачевному стані.

“Виділено 200 тис. грн. розпоряднику коштів обласного бюджету – Головному управлінню праці та соціального захисту населення облержадміністрації – для установи Бережанський психоневрологічний будинок-інтернат на фінансування видатків по ремонту приміщення установ, в яких проживають підопічні, – пояснив депутат облради Олександр Стадник.

На завершення бюджетної теми місцеві депутати затвердили програму витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету за квітень 2011 року, після чого приступили до розгляду господарських питань області.