Міський голова Сергій Надал підписав розпорядження про призначення Левчука Ростислава Дмитровича начальником відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради.

До нового призначення Ростислав Левчук працював головним лікарем комунального закладу Тернопільська міська поліклініка.

Біографічна довідка.

Левчук Ростислав Дмитрович народився у Ямполі, що на Хмельниччині, 2 січня 1962 року. Там же закінчив загальноосвітню школу і працював слюсарем на Ямпільському ремонтному заводі. У 1980-86 навчався в Тернопільському медичному інституті. Протягом 1986-2007 років працював у першій міській лікарні (тепер комунальна лікарня швидкої допомоги). Розпочавши кар’єру хірургом поліклініки став завідувачем хірургічного відділення. У 2006 році створив приватну клініку “Плазма” для надання послуг з детоксикації організму. Протягом 2007-2009 рр. працював у ЗАТ “Трускавецькурорт” на посаді заступника головного лікаря, а згодом головним лікарем. У 2009 р. здобув другу вищу освіти у ТНЕУ, спеціальність менеджер-економіст.

Нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України за високі досягнення та розвиток сфери охорони здоров’я в Україні.

Фото: 20 хвилин