«Правий сектор» щиро вдячний усім, хто допомагає бійцям у їх боротьбі за батьківщину. При цьому не підтримує жодну з політичних партій.

На цьому сьогодні під час прес-конференції наголосив заступник провідника національно-визвольного руху «Правий сектор» Дмитра Яроша з політичних питань Андрій Шараскін.

«Дмитро Ярош дякував і дякуватиме усім за підтримку добровольців і національно-визвольного руху,  усім, хто робить це постійно чи час від часу», – зазначив «кіборг» Богема.

Він зауважив, що таку подяку, до прикладу, отримав тернопільський підприємець Михайло Ратушняк за допомогу воякам та передачі на фронт.

Андрій Шараскін додав, що у «Правому секторі» зважають на громадянську позицію тих місцевих підприємців, які отримують подяки від лідера «Правого сектора».

«Ми знаємо їх громадянську позицію», – сказав він.

Водночас закликав усіх розмежовувати особисту подяку від підтримки на виборчих перегонах.

Андрій Шараскін вкотре підкреслив, що «Правий сектор» на цих виборах не підтримує жодну політичну силу.

Тим часом опоненти кандидата в мери від ВО «Батьківщина» уже готують замовні матеріали, в яких хочуть поставити під сумнів тезу Михайла Ратушняка про важливість  спільних дій волонтерів,  підприємців та воїнів, які стоять на захисті України від російської агресії. З допомогою брудних технологій політтехнологи доводитимуть, що політична сила Дмитра Яроша не підтримує Михайла Ратушняка, хоча про це мову взагалі ніхто не вів, адже «Правий сектор» неодноразово вказував, що твердо дотримується заявленого принципу щодо виборів і підтримки окремих політичних партій чи кандидатів. В листівках  кандидата лише наведена цитата із подяки лідера «Правого сектору».