Несподіваним для багатьох тернополян стала поява в якості кандидата на посаду мера підприємця Михайла Ратушняка. Будучи депутатом міськради він підігравав Сергію Надалу під час голосувань впродовж чотирьох років.

Ратушняк Михайло порушення БатьківщинаЗ наближенням виборів він, раптом, став опозиціонером і записався до лав “Батьківщини”. Ця партія потерпає від нестачі кадрів, тому радо взяла до себе чемпіона з невдалого балотування попередніх кампаній.

Продавець напоїв “Живчик” та пива “Оболонь” вирішив не витрачатися на білборди. Замість цього його команда виготовила грандіозне “простирадло”, яким завісила торгівельний центр “Орнава”. Ним затулили вікна магазинів другого поверху. Продавці не бачать сонця цілими днями, бо пан Ратушняк доводить, що він потрібен громаді. У іншому місці реклама кандидата порушила закону про вибори. Так вважає мережа Опора. Відповідно до ЗУ «Про місцеві вибори», як суб’єкт виборчого процесу М. Ратушняк має право проводити свою передвиборну агітацію, яка відповідно до ч.3 ст. 54, цього ж закону, може здійснюватись в будь-яких формах і будь-якими засобами, що не суперечать Конституції та законам України.

Проте, як повідомив спостерігач і зафіксував це на фото, агітаційні матеріали цього кандидата розміщені на будівлі залізничного вокзалу з обох боків над входом, що суперечить п.6 ч. 9 ст. 60 ЗУ «Про місцеві вибори» яка чітко зазначає, що «забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, в тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів».

За цим фактом спостерігач звернувся з заявою до правоохоронних органів. На минулих виборах Михайло Ратушняк рекламував себе обклеюючи водостічні труби.