Кандидатом на посаду міського голови Тернополя від ВО «Батьківщина» став знаний у місті підприємець Михайло Ратушняк.

Його кандидатуру затвердили під час міської конференції партії. Сьогодні ж делегати обласної конференції визначилися із списками осіб, які балотуватимуться в обласну раду, повідомляє сайт 0352.ua.

«Ми прискіпливо підійшли до формування списків, у нас немає колишніх регіоналів чи судимих. Там де були зауваження – тих осіб у списки не включили. Є люди, які вперше балотуватимуться. Але і вони готові до боротьби, бо кажуть, що на Майдані боролися за кращу Україну, а кращої України досі немає», – розповідає голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

Принагідно він спростував домисли про «перевороти» в місцевій «Батьківщині». Каже, в період режиму Януковича команда навпаки стала ще більш монолітною, відтоку партійців не відбулося.

«Це означає, що керівники були на своїх місцях, а тому ми прийняли рішення, що виборчі списки до місцевих рад очолять керівники місцевих осередків «Батьківщини», – зазначив Василь Деревляний.

Відтак він очолив список партії до обласної ради, першим номером списку ВО «Батьківщина» до міської ради стане голова міської організації партії Андрій Артимович.

«Ми розширили свої списки безпартійними, представниками традиційних церков, студентами, воїнами АТО. Є господарники, лікарі. Скажімо, Володимир Стасів, який піде по міському округу . Він хірург, 15 місяців провів в зоні АТО. Володимир Бойко також пройшов АТО. У нашому списку –Василь Корнелійович Облещук (екс-начальник обласної міліції – авт.), іде у списку до обласної ради по Тернополю», – оприлюднив частину кандидатів Василь Деревляний.

За його словами, «Батьківщина» ставить перед собою амбітні завдання і розраховує на серйозну підтримку в області.

Кандидати від «Батьківщини» будуть в усіх округах Тернопільщини. Цим можуть похвалитися далеко не всі партії.

«Не всі політичні сили  належно підготувалися, це видно по складу виборчих комісій. Подекуди комісія складається з чотирьох осіб, при цьому двоє – від «Батьківщини». Ми ж націлені дуже серйозно. Бо не може місто і райони виглядати так, як зараз. Всі бачать, що влада для області не робить нічого, доля людей нікого не цікавить. Ми запропонуємо проекти програм, щоб прийшовши в ту чи іншу раду, одразу  їх втілювати. Також ми разом з нашим лідером працюємо над залученням інвестицій в область, результат цієї роботи очікуємо через місяць-другий», – зазначив лідер обласної організації ВО «Батьківщина».