Поставлене головою Рівненської ОДА Василем Берташем завдання “залатати” зимові вибоїни до Великодня область виконала та ще й посіла перше місце в Україні за якістю робіт, доповіли в службі автомобільних доріг сусідньої області.

.

Впродовж місяця на автошляхах Рівненщини працювали майже півтисячі людей та 200 одиниць спецтехніки. На реанімування перезимованих магістралей витратили 6 тис. тонн гарячого асфальтобетону та 100 тонн бітумної емульсії. Загалом відремонтували більше 100 тис. кв. м дорожнього покриття.

Крім того, за дорученням В.Берташа, до 1 червня дорожники повинні ліквідувати “зимову” ямковість на дорогах місцевого значення. Вони вже проревізували 4,5 тис. км транспортної мережі та запевнили, що і з цим завданням впораються краще, ніж в інших областях держави, пише УНН.

Поки в сусідній області ремонтували дороги, на Тернопільщині скуповували плазмові телевізори для шкіл, навіть у селах, де, крім румунських, не показують жодні канали. Крім того наш обласний керманич збирається ремонтувати районні стадіони. А те, що вболівальники можуть втопитися в калабанях по дорозі на футбол, пана Хоптяна турбує не дуже.

Замість вирішувати важливі соціальні проблеми освіти чи медицини, цього колишнього комсомольця все тягне на показуху. Як з нещодавньою акцією по “освітленню” сіл, яка обмежилася вкручуванням кількох лампочок на стовпах в районі сільради або з вимогою до підлеглих перед Великоднем бігати по хатах виборців і розносити привітальні вадкритки зі своїм “фейсом”. Як співав Олег Скрипка: “Що б таке зробити? Коли нема роботи….”

Піблікації по темі:

Тернопільських чиновників змушують розносити вітання губернатора?