Нещодавно до Козівського райвідділу звернувся місцевий житель із заявою про пограбування. Чоловік розповів, що пізно ввечері поблизу автовокзалу невідомий викрав у нього понад три тисячі гривень.

Передісторія виявилася досить банальною, але, можливо, для когось стане застереженням. Випадково зустрівшись, чоловіки вирішили продовжити розмову за чаркою. Тим більше, що фінанси дозволяли, адже потерпілий щойно отримав зарплату і мав при собі чимало готівки. Коли обоє вже були напідпитку, покликали до спілки ще й третього. 47-річний житель райцентру охоче приєднався до компанії, адже сам був не байдужий до оковитої. Бенкет продовжився.

Товариші не підозрювали, що так щедро наливають злодієві, а той лише чекав слушної нагоди, бо відразу помітив повний гаманець в одного з них – далася взнаки стара звичка, адже вже відбував покарання за крадіжку. Як тільки компаньйони захмеліли настільки, що вже не могли чинити опору, крадій заліз до чужої кишені, витягнув три тисячі шістсот гривень і швидко втік. Наздогнати злодія самостійно потерпілому не вдалася. За два дні більшу частину вкраденого зловмисник вже встиг витратити.

Крадія затримали міліціонери. На даний час він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання, вирішується питання про порушення кримінальної справи.