Як нам стало відомо з власних джерел вчора на обласній Конференції відбулися перевибори голови Тернопільської обласної організації УНП – ним став Володимир Болєщук.

Тернопільський депутат викрив плани Фірташа по приватизації комуналкиНагадаємо, що до вчорашнього дня Тернопільську обласну організацію Української народної партії очолював донедавна народний депутат України Ярослав Джоджик.

У коментарі для нашого видання Володимир Михайлович розповів про те в якому ключі буде працювати для розвитку партії: “Люди хочуть змін, тому я запропонував розвивати партію в ключі правої позапарламентської опозиційної політичної сили. Потрібно повернути довіру до УНП і готуватися до наступних місцевих виборів “, пише Реально

Довідково:

Володимир Михайлович Болєщук народився 17 грудня 1974, м. Тернопіль — український економіст, громадський діяч. Депутат Тернопільської обласної ради 4-го скликання (від 2002), член її президії, уповно­важений представ­ник депутатської фрак­ції «Наша Україна».

Закінчив ТАНГ 1996, нині ТНЕУ; магістрату­ру — 1998

Пра­цював інспекто­ром відділу житлових субсидій Тернопільської РДА, консультантом Тернопільської районної ради.

Від 1998 — начальник фонду комунального майна Тернопільського району

У 2004-2005 рр. – помічник-консультант народного депутата Ярослава Джоджика

У 2005-2010 рр. – голова Тернопільської райадміністрації

У 2010 р. – начальник головуправління з питань туризму, сім’ї, молоді та спорту, начальник управління туризму Тернопільської обладміністрації

У лютому 2010 р. звільнився з держслужби за власним бажанням

В 2011 очолив управління ЖКГ Тернопільської міської ради – в грудні 2012 звільнився за власним бажанням.

На парламентських виборах 2012 року балотувався по 165 мажоритарному виборчому окрузі.

Є активним учасником просвітницького громадського руху “Зарваницька ініціатива”.