Як і минулого року, нинішнього літа у Тернополі знову парад наречених. Торік цей захід відбувся вперше і спричинив скандал на всю країну.

Журналістка телеканалу 1+1 у сюжеті про парад допустилася їдкої іронії щодо учасниць, фактично висміяла таку форму розваги. Тернополяни в інтернеті та приватних бесідах розділися на захисників “наречених” та критиків такого маршу в білих фатах.

Такий старт не завадив організаторам оголосити проведення параду вдруге. На момент завершення реєстрації, готовність пройтися місто виявили 42 учасниці. Деякі навіть візьмуть з собою власних дітей. Про це можна прочитати на сторінці акції в контакті, де є навіть поіменний список.

Для участі в параді наречених 2012 учасниця повинна мати весільну сукню (власну чи прокатну) та заповнити реєстраційну заявку.

У неділю 19 серпня до 15-00 – вільні фотосесії дівчат по місту, а з  розпочнеться 15-00 – хода параду по маршруту.

В маршрут буде включено:
1. Набережна ставу
2. Сходи-фонтан
3. Майдан волі
4. РАГС
5. Молоко
6. Атріум
7. Руська
8. Валова
9. Сагайдачного
10. Театральний майдан

З театрального майдану стартуватиме автопарад наречених що повезе дівчат до Подолян. В автопараді буде брати участь будь який транспорт, що зможе перевозити наречених. Очікуються авто з ретро-кортеджу, лімузини, ВІП авто, кінні брички та карети, байкери.

В Подолянах для учасниць параду буде безкоштовна ковзанка та гра в більярд і боулінг.

В вечері 19 серпня для всіх учасниць параду відбудеться “Bride party” в нічному клубі.