“Вже зараз місця в усіх готелях Тернополя замовлено… В місто на чемпіонат Європи з водно-моторного спорту приїде 30 тисяч туристів”, – такими словами журналіст програми “Народний контроль” завершив рекламний фільм-сюжет про діяльність тернопільської міської влади. 

.

Антураж зйомок та проблеми, про які розмірковують представники “Свободи”, можуть вразити  глядача, який не є тернополянином і не знайомий з реальним станом справ у місті. З фільму вбачається, що міська влада робить в Тернополі щось таке екстраординарне, що врятує не тільки саме місто, а ледве не всю Україну. Тут і ефективна боротьба з корупцією, і регулярні публічні звіти перед громадою (за участю самого Олега Тягнибока), й інтенсивні пошуки інвесторів (саме для цього, виявиляється, Сергій Надал і Ко так часто їздить за кордон, причому за рахунок власної відпустки і за кошти спонсорів), і передові реформи ЖКГ (між місцевими ЖЕКами точиться конкуренція за споживача, тож кожен тернополянин може вибрати, чиїми послугами користуватися, залежно від ціни та якості), і ще багато чого.

При цьому ідилічні картинки (на зразок кадрів із параду випускників за участю того ж таки Тягнибока) посилюються відповідними цифрами, графіками та коментарями. Деякі з них дещо несподівані, як от коментар голови ОДА Валентина Хоптяна щодо закордонних вояжів мера: “Він прагматик, хоче працювати і в нього багато ідей. Я впевнений, що кожна його поїздка дасть свій результат”.

Треба віддати належне авторам промоційної програми, які так прикрасили дійсність, і з допомогою телебачення розповіли глядачам 5 каналу про новітній аналог “Нью-Васюків”. Очевидно, що це початок нової рекламної кампанії. Сьогодні на одному з інтернет-ресурсів з’явився матеріал, в якому цілком серйозно Тернопіль порівнюють з Монте-Карло. Колись один з класиків пропаганди писав, що чим безглуздіша брехня тим більше у неї вірять люди.

Цікаво чи жителі Тернополя знають, що живуть в місті з такою ефективною владою?

Читайте також:

Новий замовний сюжет про Надала на 5-му каналі. Відео

Сьогодні Надал знову покрасується на всеукраїнському телеканалі

Надал стверджує, що на 5 каналі його пропіарили задурно

5 канал показав рекламну передачу про Надала

Надал із Заставним посваряться уже на всю Україну

Як Надал про 100 днів звітував