Після капітального ремонту незабаром возитиме пасажирів новий-старий тролейбус з бортовим номером №94. Про це повідомило керівництво КП «Тернопільелектротранс». Капітальний ремонт зроблено силами працівників тролейбусного депо. Фактично з старого тролейбуса залишився лише корпус та рама.

.

– Після семи років вимушеного простою тролейбус зможе вийти на маршрут. Нині транспортний засіб проходить технічне випробовування, а вже за кілька днів, сподіваюся, що це станеться вже в понеділок, 18 червня, він почне перевозити пасажирів, – зауважив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

До речі, в 2011 році капітально відремонтовано вже третій тролейбус. Загалом, після виходу на маршрутну мережу тролейбусу №94, обслуговуватимуть тернополян і гостей міста вже 54 транспортні тролейбусні одиниці.

Іноземні туристи чи вболівальники на Євро-2012, які потраплять до нашого міста матимуть змогу покататися на цьому антикварному транспорті. Ні кондиціонера, ні сучасних електронних систем, ні заїзду для інвалідів він немає. Зате, поки що, їздить. Зрештою, це не найстаріший з діючих тернопільських тролейбусів.

Адріана Макаренко