Олена Підгрушна фінішувала 24-юТернополянка Олена Підгрушна фінішувала 24-ю на Чемпіонаті Світу з біатлону, що відбувся у Ханти-Мансійську.

Найкраще серед українок виступила Віта Семеренко. Вона виборола «бронзу».

Семеренко стартувала останньою з українок під 86 стартовим номером. На першому ж колі Віта один раз промахнулася на стрільбі , але стала найшвидшою на трасі. Друге і третє коло українка пройшла без промахів і як підсумок друга з відставанням в 23 секунди від лідера.

Остання стрільба стала для Семеренко справжнім випробуванням: перші три вистріли і зразу два промахи, більше промахуватись не можна було. Віта зібралась і відстріляла чисто. Вона вийшла третьою з стрільбища з перевагою над четвертою білорускою Скардіно у дві секунди. Останнє коло сумчанка пройшла впевнено, ні на секунду не давши приводу засумніватись у першій медалі для України на Ханти-Мансійському Чемпіонаті Світу!

Решта Українок також виступили вдало: Валя Семеренко з чотирма промахами фінішувала одинадцятою. Наталя Бурдига – 18.

Переможницею ж стала шведка Хелена Екхольм, яка єдина зі всіх учасниць відстрілялась на нуль. Срібло дістанеться німкені Тіні Бахман, яка програла майже дві з половиною хвилини шведці, повідомляє sportanalytic.