Ми вже розповідали, що  партійний проект Кличка на Тернопільщині став об’єктом ласих домагань ззовні. Партія УДАР поки що використовується як інструмент чужої гри та в інтересах інших партій і кандидатів. Власних цілей (можливо, окрім меркантильних) у команди, яку об’єднав привабливий бренд, поки що не немає.

Презентовані на минулому тижні кандидати від УДАРу лише підтверджують ці припущення. Більшість з них – потенційні “технічні” кандидати для претендентів від влади. Наприклад, кандидат від Кличка по Теребовлянському виборчому округу – продавець засобів хімзахисту та міндобрив Микола Люшняк. На останніх місцевих виборах він значився кандидатом в списках сателіта партії Регіонів – Аграрної партії. Цікаво, що обласний осередок аграріїв на Тернопільщині очолює відомий латифундист з Бучаччини, в минулому довірена особа Віктора Януковича – Петро Гадз. Саме на нього робить ставку влада як на свого основного кандидата.

На що ж тоді наштовхує поява в лавах УДАРу кандидата, чиє минуле, а, може, й сьогодення так тісно пов’язане з провладним олігархом? Розмови про висунення Люшняка співпали в часі з нібито відмовою Гадза балотуватися. Правда, джерела, через які поширилася ця інформація, підозріло співпадають з тіньовим штабом тернопільських аграріїв-регіоналів. Пану Гадзу немає потреби зараз “світитися”, щоб не викликати на себе вогонь опонентів. Тим більше, що інший його суперник від опозиційної сили – бютівець Михайло Апостол – також належить до зручних для Гадза “конкурентів”. Очевидно, що обоє “опозиціонерів” будуть пастися у електоральному полі опозиційного нардепа Івана Стойка, який після рішення Наливайченка балотуватися на Зборівщині, є головним опонентом Гадза.

До слова нагадаємо, що на початку тижня представник Кличка на Тернопільщині “культурист” Ігор Побер зробив гучну заяву про те, що його звільнили з ОДА. Однак як стверджують поінформовані джерела далі рахувався начальником управління спорту намісництва Януковича.