За попередньою інформацією, “подвійний” заступник Валентина Хоптяна має очолити передвиборчий штаб партії влади. Його кандидатура перебуває на затвердженні в штабі регіоналів на вулиці Липській у Києві.

Джерела в ПР розповідають, що екс-кандидат у мери Тернополя переміг у закулісній боротьбі за право розпоряджатися партійним бюджетом свого колишнього боса, нардепа Ореста Муца, а також ще одного заступника голови – колишнього тигіпківця Юрія Желіховського.

Яку роль у цьому процесі буде відігравати Валентин Хоптян поки що невідомо. До скандалу навколо ДТП керівник області розглядався як майбутній куратор кампанії, який буде наглядати за діяльністю підлеглих. Очевидно, що тепер його публічна  участь у роботі  штабу буде залежати від рішення Президента, а також того, як вплинула на репутацію намісника Януковича скандальна історія.

Нагадаємо, що у попередніх виборчих кампаніях Петро Гоч виконував роль “правої руки” нардепа Ореста Муца у впровадженні на Тернопіллі технологій “збирання” голосів. Крім того, під час останніх місцевих виборів майбутній керівник штабу партії влади пропонував тернополянам записатися в чергу на отримання своїх 6 сотих.