Прес-служба Тернопільської ОДА відреагувала на нашу публікацію “Як голова ОДА з командою познущався з сиріт. Звернення до Януковича.”

З “білого дому” на нашу адресу надійшов лист такого змісту:

Петро Гоч каже, що Надал "тирить" його ідеїУ зв’язку з появою в мережі Інтернет повідомлень про, нібито, перешкоджання участі дітей-сиріт – вихованців Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою в заходах, які мали відбутися 23 березня 2013 року в м.Тернопіль, повідомляємо наступне.

Через складні погодні умови, пов’язані з наслідками снігопадів, 22 – 24 березня на території області ускладнилося автомобільне сполучення та рух автотранспорту.

У зв’язку з цим, та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки було прийнято рішення забезпечити тимчасове призупинення проїзду пасажирського та важковантажного транспорту на усіх напрямках автомобільних доріг, де ускладнено його рух, здійснювати контроль за безпекою руху транспорту.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 р. № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» перевезення організованих груп дітей повинно здійснюватися із забезпеченням високого рівня безпеки та надійності транспортного обслуговування.

Крім того – перевезення організованих груп дітей здійснюються тільки за сприятливих погодних умов.

«Звісно, що питанню організованого дозвілля вихованців інтернатних закладів потрібно приділяти особливу увагу. Однак, за таких складних погодних умов наражати на небезпеку дітей, які б мали подолати автобусом значну відстань від Коропця Монастириського району до обласного центру, ніхто не мав права. Тому звинувачення на адресу посадових осіб, які діяли відповідно до ситуації, що склалася у зв’язку з негодою, виглядають надуманими та нелогічними, адже, ще раз наголошуємо, йдеться про безпеку юних пасажирів, якою, переконаний, нехтувати на можна у жодному випадку!», – вважає заступник голови обласної державної адміністрації Петро Гоч.